Haberler

 • EVTEKS 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstil Fuarı

  EVTEKS 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstil Fuarı

  24 - 28 Nisan 2018 tarihleri arasında 24. kez CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek.

  Doğayı ve baharı örnek alarak organize edilecek olan, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak olan 24. EVTEKS, 2018 yılını Nisan Etkisi ile karşılamaya hazırlanıyor.

  Bu yıl ilk kez nisan ayında, ‘Nisan Etkisi (April Effect) mottosu ile organize edilen fuar; tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma gibi bahar etkilerinin ev tekstili ve tasarımı üzerindeki yansımasına ve doğanın uyanışına ev sahipliği yapacak.

  Ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergileneceği ve modaya yön veren trendlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde hayata geçiriliyor. 23 yıldır mayıs ayında organize edilen EVTEKS, bu yıl ilk kez nisan ayında düzenlenecek.

  EVTEKS Nisan; doğayı örnek alarak üretilen, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak. 1.000’den fazla markayı 120 ülkeden, 150 bin ziyaretçiyle buluşturacak olan EVTEKS Nisan, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları ile konseptlendirildi. Baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil, dünyaya da daha güçlü hazırlandı.

  Bizde Berat Tekstil olarak bu yıl EVTEKS 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstil Fuarındayız.

 • EVTEKS 22. İstanbul Uluslararası Ev Tekstil Fuarı

  EVTEKS 22. İstanbul Uluslararası Ev Tekstil Fuarı

  Ev Tekstili Dünyasının TREND MERKEZİ
  17-21 Mayıs 2016 tarihleri arasında 22. kez CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlendi.

  Ev tekstili sektörüne ilişkin binlerce ürünün sergilendiği EVTEKS Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarı 22’inci yılında, 133 bin 61 yerli ve yabancı sektör profesyonelinin katılımı ile gerçekleştirildi. 

  Ev tekstili sektöründeki son gelişmelerin sergilendiği, trend ve modaya yön veren ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu ‘EVTEKS Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarı’ sektör profesyonelleri tarafından büyük ilgi gördü. CNR EXPO Yeşilköy’de bu yıl 22’incisi organize edilen fuar, 93 bin 972’si yerli, 39 bin 89’u yabancı olmak üzere toplam 133 bin 61 sektör profesyonelinin katılımı ile düzenlendi. 

  Renk ve trendte sektöre öncülük eden fuara, bu yıl yerli ve yabancı 2 binin üzerinde marka katıldı. Ekonomi Bakanlığı ve KOSGEB’in de desteklediği EVTEKS’e, ABD, İran, Rusya, Ukrayna, İngiltere, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Hindistan, İtalya, Romanya başta olmak üzere çok sayıda ülkeden gelen alıcı fuardan ev tekstili ürünü baktı. Fuarda özellikle Hindistan, Belçika, İspanya ve Fas’ın sektörün öncü firmalarından seçerek oluşturduğu milli düzeydeki pavilyonlar dikkat çekti. 

  EVTEKS Fuarı’nda bu yıl inovatif ürünler birbirleriyle yarıştı. CNR Holding kuruluşlarından ITF İstanbul Fuarcılık organizasyonunda, Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) işbirliğinde gerçekleştirilen fuarda, yanmaz kumaşlardan, ısıyı tutan kumaşlara, toz ve leke tutmaz kumaşlara, organik kumaşlara kadar pek çok teknik tekstil ürünü sergilendi. Sektöre katma değer sağlayacak ürünler yabancı alıcıların en çok ilgilendiği ürün gruplarından oldu.

 • Heimtextil 2017 fuarına sizleri de bekliyoruz

  Heimtextil 2017 fuarına sizleri de bekliyoruz

  Almanya'nın Frankfurt şehrindeki Frankfurt Fuar Merkezi'nde her yıl düzenlenen 2017 Heimtextil Uluslararası Ev Tekstil Fuarı'nda siz değerli müşterilerimizi de görmekten mutluluk duyarız.

  Almanya'nın Frankfurt kentinde her yıl düzenlenen Heimtextil Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, ev tekstili, otel ve restoran tekstilleri alanlarında dünyanın en büyük uluslararası ticaret fuarıdır. Yılın ilk sektör fuarı olarak Ocak ayının ortasında düzenlenen fuar, dünyanın dört bir yanından üreticileri, tasarımcıları ve ticaret dünyasını bir araya toplayan bir platform özelliği taşımaktadır.
   

   

 • Ar-Ge çalışmalarımız devam ediyor

  Ar-Ge çalışmalarımız devam ediyor

  Berat Tekstil olarak; tekstil ürünleri ve iplik üzerine yaptığımız ar-ge çalışmalarımız ile uygun fiyatlara daha uzun ömürlü ürünler üretmeyi hedeflemekteyiz.

İLETİŞİM

Berat Tekstil’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sitemizdeki iletişim formu veya telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Berat Tekstil ofisinde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.


 • BERAT TEKSTİL ve KADİFE İPLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • Hadımköy Mah. Derinsu Sok. No:5 Arnavutköy / İstanbul - Türkiye
 • Tel: +90 212 462 01 68      Fax: +90 212 435 27 34
 • info@berattekstil.com

BİZE YAZIN

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bizimle irtibata geçiniz.